Qera, Hyrje Private1+1, Rruga Vilave, 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private1+1, Rruga Vilave, 600 euro/muaj
Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga e Vilave, 600 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Vilave
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private 1 kateshe. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Mars, 2024 në 12:53 pm Përditësuar 21 Mars, 2024 at 12:53 pm
 • ID e pronës: MRE-36165
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934