Qera, Lokal Komuna e Parisit, 1800 euro/muaj

 • € 1,800
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Lokal Komuna e Parisit, 1800 euro/muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 1,800

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Bar Lokal, Komuna e Parisit, 1800 Euro/muaj

 • Adresa: Komuna e Parisit Pike Referimi: Posta Nr.2
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera lokal, me një sipërfaqe prej 83m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ambjenti jepet i mobiluar, eshte i organizuar ne ambjent openspace me 1 tualet dhe nje depo magazine. Eshte me fasade xhami dhe me dalje ne te dyja krahet qe mund ta beje perfekt te shfrytezueshem per biznese si lokal.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Shkurt, 2024 në 2:31 pm Përditësuar 27 Shkurt, 2024 at 2:13 pm
 • ID e pronës: MRE-32482
 • Çmimi: € 1,800
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934