Apartament 2+1+blk, Porcelan, 400 Euro

 • € 400
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+blk, Porcelan, 400 Euro
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+blk, Porcelan, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Marie Kraja

• Kati 3

•Siperfaqe 150 m²

• 400 Euro

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 150 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje Godine 3-Kateshe Banimi.

Apartamenti jepet i mobiluar teresisht dhe ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ballkoni dhe gjithashtu ka edhe nje verande te madhe ne tarace e cila eshte pjese e apartamentit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Shkurt, 2024 në 11:09 am Përditësuar 25 Shkurt, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-32494
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544