Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Elbasanit , 259.200 euro €, I diskutueshem

 • € 259,200
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Elbasanit , 259.200 euro €, I diskutueshem
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
 • € 259,200

Përshkrimi

Agjensi Morina shitet Apartament 2+1, Rruga Elbasanit, 259.200 euro €

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Elbasanit, ish 7 xhuxhat.

• Me Hipoteke

• Kati 3

• 259.200 euro € i diskutueshem

-pallat me tulla egsistues

 

✨Informacione rreth prones:

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe mund te perdoret gjithashtu si ambjent biznesi .

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire ne rruge kryesore,me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 4:37 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 4:56 pm
 • ID e pronës: MRE-30013
 • Çmimi: € 259,200
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127