Shitet Apartament 2+1+blk, Porcelan, 85,000 Euro

 • € 85,000
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+blk, Porcelan, 85,000 Euro
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 2+1+blk, Porcelan, 85,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, te Uet

• i Mobiluar

• Kati 5 jo i fundit

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 70m²

• Cmimi 85,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 70m², i cili ndodhet ne katin e 5 (jo i fundit) te nje pallati ekzistues me sistem kapot.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Shitet bosh dhe eshte totalisht i rikonstruktuar se fundmi, i shtruar me parket dhe tualeti i bere nga e para.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© Megina- MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Mars, 2024 në 12:32 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 9:44 am
 • ID e pronës: MRE-33454
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509