Qera, Ambient 2 kate Bar Lokal, Kamez, 2000 Euro/muaj

 • € 2,000
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient 2 kate Bar Lokal, Kamez, 2000 Euro/muaj
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera 2 kate Bar Lokal, Kamez, 2000 Euro/muaj

 • Adresa: Rruga Berisha, Kamez
 • I kompletuar
 • Ndertese private
 • Kati 2 dhe 3
 • Sipërfaqe 208m²
 • Cmimi 2000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera lokal, me një sipërfaqe totale prej 208m² dhe gjendet në katin e 2 dhe te 3 të një ndertese private ne qender Kamez.

Ambienti jepet i kompletuar dhe eshte i investuar totalisht. Lokali eshte i organizuar ne ambient openspace, verande, 2 tualete dhe ambient lojrash per femije.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Mars, 2024 në 1:16 pm Përditësuar 2 Mars, 2024 at 1:16 pm
 • ID e pronës: MRE-33469
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. totale: 208 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509