Shitet, Shtepi 1 kateshe 2+1+Verande, Babrru, 98,000 Euro

 • € 98,000
Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Shtepi 1 kateshe 2+1+Verande, Babrru, 98,000 Euro

Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 98,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Shtepi 1 kateshe 2+1+Verande, Babrru, 98,000 Euro

• Tipologjia: Shtepi private 1 kateshe

• Adresa: Rruga Sado Kosheno

• 1 kat

• Sipërfaqe Trualli 220m²

• Sipërfaqe Ndertimi 75m²

• Sipërfaqe Verande 7m²

💶 98,000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet shtepi 1 kateshe 2+1+verande, me siperfaqe totale 82m² dhe sipërfaqe trualli 220m², e cila ndodhet në Babrru.

Shtepia ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Shtepia shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 11:14 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-30087
 • Çmimi: € 98,000
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509