Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Kokonozeve, 150 Euro

 • € 150
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira, Rruga Kokonozeve, 150 Euro

Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 150

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, pas Parcelanit te Vjeter, 150 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Kokonozeve

• bosh

• Kati 1

• 💶 150 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 1. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 11:07 am Përditësuar 25 Janar, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-27540
 • Çmimi: € 150
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134