Jepet me qira 1+1+Blk, 21 Dhjetori, 310 euro

 • € 310/Muaj
Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented
Jepet me qira 1+1+Blk, 21 Dhjetori, 310 euro
Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 310/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira katin e trete te nje vile 1+1+Blk, 21 Dhjetori, 310 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Stavri Themelo

• i mobiluar

• Kati 3

• Hyrje me vete ne vile

• 💶 310 euro 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private perballe Deliorgjit. Hyrja është e organizuar mirë, e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 8:17 pm Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 10:29 pm
 • ID e pronës: MRE-10183
 • Çmimi: € 310/Muaj
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509