Qera Ambient Biznesi, Bllok, 200 Euro

 • € 200
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Ambient Biznesi, Bllok, 200 Euro
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bllok, 200 Euro

• Tipologjia: Ambient biznesi

• Adresa:Rr. Margarita Tutulani

• Kati 1

• 200 Euro

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi  estetike me siperfaqe 20m² i organizuar ne nje hapesire te bollshme . Jepet per sherbime estetike te qerpikeve dhe vetullave.

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Mars, 2024 në 12:17 pm Përditësuar 13 Mars, 2024 at 12:18 pm
 • ID e pronës: MRE-34989
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
+355694050128