Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 euro

 • € 500/euro
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 euro

 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, 500 euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Pazari I Ri
 • I mobiluar
 • Kati 5 banim
 • Pallat ekzistues
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 5 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i sapo mobiluar ne mënyre modern dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:20 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8514
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera

Adresa

 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257