Qera, Apartament Garzoniere,  Myslym Shyri  500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament Garzoniere,  Myslym Shyri  500  euro/muaj
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament ,  Myslym Shyri  500  euro/muaj

Tipologjia Garzoniere
Adresa: rruga Myslym Shyri
I mobiluar
Kati 1
Pallat me
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament tipologjia garzoniere, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati i ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga ambienti i gatimit, nje dhome gjumi,  tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 11:50 am Përditësuar 29 Mars, 2024 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-37452
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135