Qera Pjese Vile 1+1 Laprake , 290 Euro

 • € 290
Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 1+1 Laprake , 290 Euro

Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1 Laprake  , 290 Euro

Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rruga pandi dardha laprake tirane.prane kupoles,akses ne te gjitha linjat e urbanit.

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 1

•  290 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet ne laprake, eshte 1+1, 80 m2 dhe ndodhet ne kat te 1 te nje vile . Jepet totalisht i mobiluar . Hyrja perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti .

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 11:50 am Përditësuar 14 Shkurt, 2024 at 12:44 pm
 • ID e pronës: MRE-29918
 • Çmimi: € 290
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258