Qira, Apartament 2+1, Ali Demi, 450 Euro

 • € 450
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Apartament 2+1, Ali Demi, 450 Euro
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Ali Demi, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa, Magnalem 21

• I Mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri, me ashensor

• 💶 450 Euro/muaj

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar totalisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

Eshte i shtruar me parket dhe i investuar totalisht.

Pallati eshte i mireadministruar, me kamera sigurie, i pajisur me ashensor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 11:08 am Përditësuar 15 Mars, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-35293
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509