Shitet, Apartament 1+1, Rruga Hodo Beg, 74000 euro.

 • € 74,000
Rruga Hodo Beg, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Hodo Beg, 74000 euro.

Rruga Hodo Beg, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 74,000

PĂ«rshkrimi

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Hodo Beg, 74000 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Rruga Hodo Beg
E mobiluar
Kati 4
Pallat ekzistues
đź’¶74.000 euro

✨ Informacione rreth prones:
Shitet apartament 1+1 me nje sipërfaqe 67 m2, dhe gjendet në katin e 4 banimi ne nje pallat ekzistues.
Apartamenti ka organizim shume te mire, eshte e mobiluar.
Perbehet nga 1 dhome gjumi, dhome ndjenje bashke me kuzhinë dhe tualet.
Dokumentet jane te rregullta dhe hipoteka e prones.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8608
 • Çmimi: € 74,000
 • Sip. e pronĂ«s: 67 m²
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Shitje
 • Adresa Rruga Hodo Beg, Ali Demi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 1, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508