Shitet Apartament 1+1+Blk, Astir, 75,000 Euro

 • € 75,000
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje

Shitet Apartament 1+1+Blk, Astir, 75,000 Euro

Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Astir, 75,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Foto Xhavella

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallat i ri

💶 75,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 77m², ndodhet në katin e 8 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:13 pm
 • ID e pronës: MRE-11146
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. totale: 77 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509