Agjencia Morina Jep Me Qera Vile 2 kateshe ,Kodra e Dielliti, 550 Euro

 • € 550
Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Agjencia Morina Jep Me Qera Vile 2 kateshe ,Kodra e Dielliti, 550 Euro

Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera vile 2 kateshe ,Kodra e Diellit,Selite, 550 euro.

 

Tipologjia: 2+2

Adresa:Kodra e Diellit,Selite.

E mobiluar

đź’¶ 550 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira vile  me nje sipërfaqe prej  125m2,Vila organizoet nga  2 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina,2  tualete plus ballkon.

Hyrja disponon dhe  2  vendparkime .

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Dhjetor, 2023 në 12:03 pm Përditësuar 23 Dhjetor, 2023 at 1:52 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-23903
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: VilĂ«
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 2, Lagjja e VjetĂ«r (Selita e VogĂ«l), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121