Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Rruga Kosovareve, 600 euro.

 • € 600
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1060, Shqipëria
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Rruga Kosovareve, 600 euro.

Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1060, Shqipëria
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1+bllk, Rruga Kosovareve, 600 euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kosovareve

• E mobiluar

• Kati 3

• 💶 600 euro.

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet apartament me qira 1+1, me nje sipërfaqe prej 70, ne katin e 3 të një pallati.

Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar per banim, prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Preferohen cifte afatgjatë.

Organizimi i apartamentit behet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:51 pm
 • ID e pronës: MRE-10977
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1060, Shqipëria
 • Qyteti Bashkia Tiranë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508