Qera, Apartament 2+1, Fresk, 350 Euro

 • € 370
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Fresk, 350 Euro
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Fresk, 350 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e thesarit

•E mobiluar

• Kati 4,

• Pallat i ri

•370 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 85 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 4:54 pm Përditësuar 15 Prill, 2024 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-35727
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518