Qera Apartament 2+1, Kombinat, 450 Euro.

 • € 450
Shkolla 9-vjeçare "Musine Kokalari", Rruga Burhan Pustina, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Kombinat, 450 Euro.
Shkolla 9-vjeçare "Musine Kokalari", Rruga Burhan Pustina, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Kombinat, 450 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2 +post parkimi

• Adresa: Kombinat tek shkolla Musine Kokalari

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallati Ri

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 24om² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme, 2 dhoma gjumi, 2tualete, 2 ballkone.
Ne cmim perfshihet edhe post parkimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 27 Mars, 2024 në 3:31 pm Përditësuar 27 Mars, 2024 at 3:31 pm
 • ID e pronës: MRE-37143
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 240 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare "Musine Kokalari", Rruga Burhan Pustina, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135