Qera, Apartament 2+1, Rr. Tefta Tashko, 400 euro.

 • € 400
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Rr. Tefta Tashko, 400 euro.

 • € 400

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Rr. Tefta Tashko, 400 euro.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rruga Tefta Tashko
I mobiluar
Kati 4
Pallat
đź’¶ 400 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 90 m2, dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati me ashensor.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe preferohen te huaj.
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8603
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronĂ«s: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508