Shitet Apartament 2+1+2 tualete, Don Bosko, 150,000 Euro

 • € 150,000
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2 tualete, Don Bosko, 150,000 Euro
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 150,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2 tualete, Don Bosko, 150,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2wc

• Adresa: Rruga Don Bosko

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqe totale 118m²

💶 150,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2 wc, me siperfaqe totale 118m² ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte i mobiluar dhe perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit dhe 2 tualete.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 3:56 pm Përditësuar 19 Mars, 2024 at 10:25 am
 • ID e pronës: MRE-35677
 • Çmimi: € 150,000
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509