Shitet Apartament 2+1+Blk, Kompleksi Garden City – Prane Casa Italia, 98000 Euro

 • € 98,000
Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Shitje Okazion

Shitet Apartament 2+1+Blk, Kompleksi Garden City – Prane Casa Italia, 98000 Euro

Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 98,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Kompleksi Garden City – prane Casa Italia, 98,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Kastriotet, Kompleksi Garden City

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• Siperfaqe bruto 94m²

•Siperfaqe neto 86,5m²

💶 98,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 94m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri pa ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar. Orientimi Jug Lindje.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara me kontakoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 1:32 pm
 • ID e pronës: MRE-20727
 • Çmimi: € 98,000
 • Sip. totale: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521