Shitje, 2 Garazhde, Rezidenca Xheluks,Rruga e Elbasanit, 20000 Euro secili

 • € 20,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, 2 Garazhde, Rezidenca Xheluks,Rruga e Elbasanit, 20000 Euro secili
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 20,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet 2 Garazhde, Rezidenca Xheluks,Rruga e Elbasanit, 20000 Euro secili

• Tipologjia: Garazh

• Adresa: Rezidenca Xheluks,Rruga e Elbasanit

• Sipërfaqja 20m²

• Kati -2

💶 40,000 Euro ( secili 20,000 Euro)

 

✨Informacione rreth prones:

Shiten 2  Garazhde me siperfaqe 20m², ndodhet në katin -2 tek rezidenca Xheluks ne rrugen e elbasanit. Secili kushton 20.000 euro. Perkatesisht posti i parkimit numer 125 dhe 126.

Detajet

Publikuar më 10 Nëntor, 2023 në 3:16 pm Përditësuar 1 Dhjetor, 2023 at 3:49 pm
 • ID e pronës: MRE-20088
 • Çmimi: € 20,000
 • Sip. totale: 20 m²
 • Garazhe: 2
 • Lloji i pronës: Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521