Agjencia Morina jep me qera hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 300 euro.

 • fillon nga € 300/muaj
Bego Hoxha, Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 300 euro.

Bego Hoxha, Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • fillon nga € 300/muaj

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera hyrje vile 1+1, Amerikan 3 rruga Bego Hoxha, 300 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Amerikan 3, rruga Bego Hoxha.
E mobiluar
Vile private
Kati 1
đź’¶ 300 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje vile 1+1, me nje sipërfaqe 70 m2, gjendet ne katin e 1 te viles private. Organizimi eshte ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Preferohen familje per kohe te gjate.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8367
 • Çmimi: fillon nga € 300/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Bego Hoxha, Rruga Tre DĂ«shmorĂ«t, Yzberisht, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 6, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Yzberisht

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508