Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Stacioni Trenit, Rruga Reshit Petrela.

 • € 1,000
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Stacioni Trenit, Rruga Reshit Petrela.

Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Stacioni Trenit, Rruga Reshit Petrela.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa : Stacioni Trenit
• i mobiluar
• Kati 9
• pallat i ri
• 💶1000 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2, ne katin e 9 te një pallati me ashensor.
Kushtet jane shume te mira dhe apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti.
Preferohen familje ose cifte.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9165
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Stacioni i Trenit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508