Agjensia Morina jep me qera hyrje private 1+1, Selite, 30.000 leke.

 • 30,000 Lek
Nënstacioni Elektrik, Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera hyrje private 1+1, Selite, 30.000 leke.

Nënstacioni Elektrik, Ilia Dilo Sheperi, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 30,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje private 1+1, Selite, 30.000 leke.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Selite, rruga Vangjel Koci.
I mobiluar
Kati 2
Vile private
đź’¶ 30.000 leke

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 76 m2, kati 2 ne vile private.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i hyrjes behet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Preferohen cifte ose familje.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-9176
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 76 m²
 • Sip. totale: 76 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa NĂ«nstacioni Elektrik, Ilia Dilo Sheperi, SelitĂ«, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona SelitĂ«

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508