Agjensia Morina shet apartament 4+1+depo, 21 Dhjetori, 145.000 Euro.

 • € 145,000
Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje

Agjensia Morina shet apartament 4+1+depo, 21 Dhjetori, 145.000 Euro.

Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 145,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 4+1+depo, 21 Dhjetori, 145.000 Euro.

• Tipologjia: 4+1+depo
• Adresa: Rruga 21 Dhjetori, tek komisariati nr.2, Rruga Ylbere Bylykbashi.
• E mobiluar
• Pallat ekzistues
• Kati 3
• Orientimi: Jug-Lindje-Perendim.
•💶 145.000 euro.

✨ Informacione rreth prones .
Shitet apartamenti 4+1+depo, me nje sipërfaqe prej 100 m2, ne katin e 3 të një pallati ekzistues.
Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet në nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar per banim ose investim. Orientimi eshte Jug-Lindje-Perendim.
Organizimi i apartamentit behet ne sallon, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 depo.
Apartamenti disponon hipoteke dhe dokumente te rregullta.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:51 pm
 • ID e pronës: MRE-11043
 • Çmimi: € 145,000
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ylbere Bylykbashi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508