Apartament 1+1+Blk, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 40.000 leke

 • 40,000 Lek
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 40,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 40.000 leke

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Dibres, Kompleksi Arlis

• i mobiluar

• Kati 3

• pallat i ri

• 💶 40.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me cdo gje te re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit , 1 dhomë gjumi, tualeti, korridori dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10266
 • Çmimi: 40,000 Lek
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Farmacia 10

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Real Estate
 • Real Estate