Apartament 2+1, Fresk, 290 euro

 • € 290
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Apartament 2+1, Fresk, 290 euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1, Fresk, 290 euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: prane Restorant Freskut

• i mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri

• 💶 290 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 2 ne një pallat te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, jepet me qira tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, korridori, 2 dhoma gjumi dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:21 pm
 • ID e pronës: MRE-8946
 • Çmimi: € 290
 • Sip. e pronës: 97 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509