Jepet me qira pjese vile 2+1+Blk, Rruga e Durresit, 420 EURO

 • € 420/Muaj
Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Jepet me qira pjese vile 2+1+Blk, Rruga e Durresit, 420 EURO

Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 420/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1+Blk, Blloku i Ambasadave, 420 EURO

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr. Durresit

• I mobiluar

• Kati 1 dhe Kati 2

• Vile private

• 💶 420 EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i pare dhe kati i dyte i nje vile, organizuar ne 2+1, me një sipërfaqe 120m². Ndodhet prane Ambasades Angleze vetem 5 minuta larg nga Rruga e Durresit.

Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Korrik, 2023 at 10:26 am
 • ID e pronës: MRE-11385
 • Çmimi: € 420/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Durrësit, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durrësit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509