Qera, Apartament 1+1, Porcelan, 25.000 leke

 • 25,000 Lek
Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented
Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 25,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Porcelan, 25.000 leke

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Kokonozve, Porcelan

• I mobiluar

• Kati 1 banim

• Vile Private 4-kateshe

• 💶 25.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një vile 4-kateshe private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

🙎‍♂️ Orlind-Real Estate Agent

📲+355 69 20 40 544

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8234
 • Çmimi: 25,000 Lek
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina