Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, 400 euro

 • € 400
Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, 400 euro

Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga Sami Frashëri, 400 euro.

 • Tipologjia: 1+1
 • Adresa: rruga Sami Frashëri
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Pallat
 • 💶 400 euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe 55m2, ne katin e 1 banim te nje pallati.

Kushtet shume te mira dhe ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe shume te kerkuar.

Organizimi i apartamentit eshte i bere ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti. Preferohen cifte.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronës: MRE-8960
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Blloku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508