Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 450 euro.

 • € 450
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 450 euro.

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 450 euro.

Tipologjia 2+1
Adresa: Liqeni I Thate
I mobiluar
Kati 1
Pallat i ri
đź’¶ 450 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira apartament 2+1 me nje sipërfaqe prej 100 m2 dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kushte shume te mira
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8602
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Liqeni i ThatĂ«, Garunjas (Sauk), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508