Qera, apartament 2+1, Rruga Durrësit, 400 euro

 • € 400
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, apartament 2+1, Rruga Durrësit, 400 euro

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Rruga Durrësit, 400 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Durrësit prane shkollës Qemal Stafa

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

💶 400 euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet apartament 2+1, me nje sipërfaqe prej 80 m2, kati 2 ne nje pallat ekzistues. Kushtet jane shume te mira dhe ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar, prane cdo fasiliteti.

Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, dhe tualeti.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9536
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durrësit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508