Qera apartament 2+1+Blk, Tefta Tashko, 450 Euro

 • € 450
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+Blk, Tefta Tashko, 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Tefta Tashko.

• I mobiluar

• Kati 4

•Siperfaqja bruto 105m²

•Siperfaqja neto 99m²

• 💶 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 105m² dhe ndodhet ne katin e 4.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. I investuar dhe i kompletuar si ne foto.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9389
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 99 m²
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ministria e Jashtme

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina