Qera, Pjese vile , 2+1 , Rruga Stavri Themeli , 350 euro

 • € 350
Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese vile , 2+1 , Rruga Stavri Themeli , 350 euro

Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Qera, Pjese vile , 2+1 , Rruga Stavri Themeli , 350 euro
• Tipologjia 2+1
• Adresa: Rruga Stavri Themeli
• I mobiluar
• Kati 1 banim
• Vile Private
• 💶 350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë e mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit , tualeti dhe oborri .
Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:28 pm
 • ID e pronës: MRE-8402
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257