Qera pjese vile, Shkolla Bashkuar, 39.000 leke.

 • 39,000 Lek
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Rented

Qera pjese vile, Shkolla Bashkuar, 39.000 leke.

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 39,000 Lek

Përshkrimi

Qera pjese vile, Shkolla Bashkuar, 39.000 leke.

Tipologjia: 4+1+2 tlt
Adresa: Shkolla Bashkuar
I mobiluar
Kati 3
Vile private
Preferohen familje

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qera kati 3 nje vile private 4+1+2 tlt me nje siperfaqe 125 m2, qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenjeje e madhe, kuzhine dhe dhome ngrenie, dhe tualet. Ndodhet tek Shkolla Bashkuar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronës: MRE-8642
 • Çmimi: 39,000 Lek
 • Sip. e pronës: 160 m²
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508