Qira, Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro

 • € 300
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira, Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro
Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Garsoniere, 5 Maji, 300 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

• i mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet garsoniere me qera me siperfaqe 35m² ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Garsonierja eshte e organizuar ne ambient fjetje, ambient ndenje, ambient gatimi dhe tualeti me dritare.

Eshte ne proces mobilimi, me cdo gje te re dhe eshte hera e pare qe lihet me qira.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Mars, 2024 në 3:20 pm Përditësuar 25 Mars, 2024 at 5:44 pm
 • ID e pronës: MRE-34325
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509