Shitet apartament 1+1+Blk, Oxhaku – Xhamia Xhura, 49,000 Euro

 • € 49,000
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër
Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 49,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Xhamia Xhura, 49,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Belul Hatibi

• bosh

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Siperfaqja 51m²

• 💶 49,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 1+1, me një sipërfaqe totale 51m² dhe ndodhet ne katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është bosh dhe per t’u rikonstruktuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9967
 • Çmimi: € 49,000
 • Sip. totale: 51 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: Parafabrikat
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhak

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku