Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Elbasanit, 130,000 Euro

 • € 130,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1+blk, Rruga e Elbasanit, 130,000 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Rruga Elbasanit, 130,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Elbasanit, prane Gjuheve te Huaja

• bosh

• Kati 4

• Pallat i ri

💶 130.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe totale 62m², ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire per banim dhe per investim.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe balloni. Eshte i orentuar nga Jugu. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-11022
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Elbasanit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509