Shitet apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 160,000 Euro

 • € 160,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Rruga e Elbasanit, 160.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

💶 160.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 90m², i cili ndodhet në katin e 5 në një pallat te ri. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10438
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Elbasanit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku