Shitet apartament 2+1+Blk, Sheshi Willson, 155,000 Euro

 • € 155,000
Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje

Shitet apartament 2+1+Blk, Sheshi Willson, 155,000 Euro

Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 155,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet, Apartament 2+1+Blk, Sheshi Willson, 155.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1+Blk

•Adresa: Rruga Ymer Kurti

•Bosh

•Kati 4

•Pallat ekzistues

•Siperfaqja Neto 77m²

💶 155.000 Euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe neto prej 77m²  dhe gjendet ne katin e 4 (jo i fundit) te nje pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet ne korridorin shperndares, 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

Eshte i gjithi i restauruar, i shtruar me parket, i orientuar nga Jug-Lindje-Veri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:08 pm
 • ID e pronës: MRE-11939
 • Çmimi: € 155,000
 • Sip. e pronës: 77 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Sheshi Willson

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509