Shitet Njesi Biznesi, Rruga e Bogdaneve, 91,000 Euro

 • € 91,000
Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje

Shitet Njesi Biznesi, Rruga e Bogdaneve, 91,000 Euro

Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 91,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Rruga e Bogdaneve, 91,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga e Bogdaneve

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 91,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 52m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-10095
 • Çmimi: € 91,000
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Durresit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509