Vile 3-Kateshe me qira ne Porcelan 600 euro/muaj

 • € 600
Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Rented
Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Vile 3-Kateshe me qira ne Porcelan 600 euro/muaj

Jepet me qira vile 3-kateshe ne Porcelan. Secili kat I viles eshte i organizuar ne kete forme:

Kati I pare: organizohet ne sallonin e ndenjes, dhoma e kuzhines(e ndare nga salloni), dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Kati I pare eshte bosh I pa mobiluar.

Kati I dyte: organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ne katin e dyte 2 dhomat e gjumit ofrohen te mobiluara, ndersa salloni eshte pjeserisht I mobiluar.

Kati I 3 organizohet ne: sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen(I cili eshte I shtruar I gjithi me parket), dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkone. Kati I 3 eshte I pa mobiluar

Vila eshte me shkalle te brendshme.

Cmimi I gjithe viles 600 euro/muaj

Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr.tone te celularit!

MORINA REAL ESTATE

… creating opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8718
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 300 m²
 • Sip. totale: 340 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina