Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 350 euro.

 • € 350
Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 350 euro.

Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 350

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, 350 euro.

Tipologjia:1+1
Adresa: Kopshti Zoologjik, rruga Eduard Mano.
I mobiluar
Kati 2
Me ashensor
đź’¶ 350 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe 70 m2 dhe gjendet në katin e 2 banimi ne pallat me ashensor.
Apartamenti eshte nje gjendje shume te mire dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndjenje dhe kuzhina, tualeti.
Mundesi parkimi

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8582
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Garunjas (Sauk), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508