Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 bllk, Kopshti Zoologjik, 450 euro.

 • fillon nga € 450/muaj
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 bllk, Kopshti Zoologjik, 450 euro.

Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • fillon nga € 450/muaj

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2 bllk, Kopshti Zoologjik, 450 euro.

Tipologjia: 2+1+2bllk
Adresa: Kopshti Zoologjik, rruga Peti.
I mobiluar
Pallat i ri
Kati 2
đź’¶ 450 euro

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 2+1+2 bllk, me nje sipërfaqe prej 122 m2, dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati te ri.
Organizimi eshte ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Preferohen familje, afatgjate.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8395
 • Çmimi: fillon nga € 450/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 122 m²
 • Sip. totale: 122 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Peti, Lagjja e VjetĂ«r (Selita e VogĂ«l), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kopshti Zoologjik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508