Apartament 2+1+2+2blk + Garazh, Pazari i Ri, 1300 Euro

 • € 1,300
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+2blk + Garazh, Pazari i Ri, 1300 Euro

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+2Blk + Garazh, Pazari i Ri, 1300 euro

 

• Tipologjia: 2+1

•Adresa: Rruga Qemal Stafa

• i mobiluar

• Kati 8

• pallat i ri 2021

• 💶 1300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht me mobilim bashkekohor dhe përbëhet 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. I pajisur deri ne detaje me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 1 Dhjetor, 2023 at 3:49 pm
 • ID e pronës: MRE-20205
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 22
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Detaje shtesë

 • Ballkone: 2
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509