Apartament 2+1+2+Blk me qira, Komuna e Parisit, 650 Euro

 • € 650/Ne muaj
Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 2+1+2+Blk me qira, Komuna e Parisit, 650 Euro

Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 650/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+2+Blk, Komuna e Parisit, 650 Euro

 

• Tipologjia 2+1+2+Blk

• Adresa: Rruga  Osman Myderizi

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 650 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar me arredim bashkëkohor dhe cdo gjë të re sic shikohet dhe nga fotot.

Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon spacioz. Ka kondicioner dhe televizor në secilën dhomë, larje-tharje dhe pajisjet e kuzhinës furrë, pianurë, aspirator, frigorifer, lavastovilje janë të gjitha të vendosura të reja.

Nuk jepet për AirBnb, jepet vetëm për periudhë afatgjatë.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 7:56 pm
 • ID e pronës: MRE-8881
 • Çmimi: € 650/Ne muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509