Apartament 3+1+2+3blk+ Garazh, Qender – Rruga Myslym Shyri, 800 Euro i diskutueshem

 • € 800
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Apartament 3+1+2+3blk+ Garazh, Qender – Rruga Myslym Shyri, 800 Euro i diskutueshem

Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1+2+3Blk+GARAZH, Rruga Myslym Shyri, 800 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Myslym Shyri, te Gjykata e Larte

• i mobiluar pjeserisht

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 800 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 160m² dhe gjendet në katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone teper te preferuar ne qender te Tiranes, ne fillim te rruges Mysym Shyri, prane Gjykates se Larte.

Ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone te bollshem. I pajisur me kondicionere ne te gjitha ambientet. Me orientim nga Lindja.

Disponon nje vendparkim ne katin -1 te pallatit

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Gusht, 2023 at 11:44 am
 • ID e pronës: MRE-15212
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 20
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Qendër

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509